Дізнатися більше про факультет →

Понад 47 років досвіду в підготовці висококваліфікованих фахівців в області прикладної математики та інформатики.

Кафедри →

Факультет складається з 9 кафедр, де працює 100 викладачів (31 професор, 50 доцентів, 19 асистентів).

Сторінка абітурієнта →

Тут Ви знайдете багато корисної інформації, зокрема завдання олімпіади та багато цікавих задач з математики та інформатики.

Навчання на ОКР "Бакалавр"  →

Тут Ви знайдете інформацію про вступ та навчання на ОКР "Бакалавр".

Навчання на ОКР "Магістр"  →

Тут Ви знанйдете інформацію про вступ та навчання на ОКР "Магістр.

Наукові конференції →

Перелік наукових конференцій, що організовуються та проводяться на факультеті.

Наукові семінари →

Перелік наукових семінарів, що працюють на факультеті.

Електронна бібліотека →

Архів підручників, монографій, методичних вказівок та матеріали навчальних курсів, які викладаються на факультеті.
День відкритих дверей 29.04.2017
Шановні учні випускних класів середніх шкіл, ліцеїв та гімназій!
Просимо звернути увагу, що день відкритих дверей на факультеті комп'ютерних наук та кібернетики відбудеться 29 квітня 2017 року об 11:00 в аудиторії № 25 навчального корпусу факультету комп'ютерних наук та кібернетики.

Відвідавши даний захід, ви зможете більше дізнатися про факультет, специфіку навчання та студентського життя, а також поспілкуватися з викладачами та студентами факультету.

Перемога студентів-науковців!
Факультет комп’ютерних наук та кібернетики щиро вітає своїх вихованців Микиту Картавова та Наталію Поліщук, студентів 1 курсу магістратури кафедри Теорії та Технології Програмування, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з групи спеціальностей «Інформатика і кібернетика», організованому Міністерством освіти і науки України та проведеному на базі Сумського державного університету.
Журі конкурсу визнало двох наших студентів кращими у галузі прикладної інформатики у 2016-2017 навчальному році – відтепер Наталія Поліщук та Микита Картавов офіційно у ТОП-20 студентів-інформатиків та кібернетиків України!
Раді за перемоги наших вихованців і бажаємо їм подальших успіхів!
Cемінар на тему «Система вищої дуальної освіти в Німеччині та її досвід для України»
14 лютого на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики відбувся семінар на тему «Система вищої дуальної освіти в Німеччині та її досвід для України» в рамках Європейського проекту «Duale Ausbildung im Dialog» («Дуальна освіта в діалозі»), який відноситься до програми «Східне партнерство», прийнятої Бундестагом ФРН.

Організаторами семінару виступили:
 • Вища дуальна школа Гера-Айзенах;
 • Німецьке товариство дружби в Тюрінгії з країнами Східної Європи;
 • Факультет комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
 • Інститут математики Національної академії наук України.
 • Детальніше...
 • Олімпіада факультету комп'ютерних наук та кібернетики
  з математики та інформатики
  Шановні школярі, запрошуємо вас взяти участь в олімпіаді факультету кібернетики з математики та інформатики (додаткові бали за дану олімпіаду при вступі не надаються).
  Розв'язки надсилати до 1 квітня 2017 року в форматі *.pdf на адресу cyb.univ.kiev.ua@gmail.com.
 • Завдання для заочного туру олімпіади
 • Сучасні науково-технічні розробки факультету комп’ютерних наук та кібернетики: екзоскелетони

  18 жовтня 2016 р. у новинах на «5 каналі» був показаний репортаж під назвою: ІСТОРІЯ НЕЙМОВІРНОЇ ЖАГИ ДО ЖИТТЯ ТА ЧОЛОВІЧОЇ ДРУЖБИ: ЯК ПОРАНЕНИЙ БОЄЦЬ ВЧИВСЯ ЖИТИ НАНОВО (автори – Л. Головата, О. Сорокіна).

  Одним із героїв цього репортажу був старший науковий співробітник НДЛ "Високопродуктивних систем обробки інформації" НДЧ факультету комп’ютерних наук та кібернетики Горбунов Олег Андрійович.
  Старший науковий співробітник Горбунов О. А. та завідувач НДЛ Осадчий Є. О. працюють у рамках договору про співпрацю з Центром медичної реабілітації та санаторного лікування «Пуща-Водиця» Військового санаторію Міністерства оборони України над впровадженням у практику новітніх медичних трансформерних технологій, які демонструють високу ефективність при реабілітації після різноманітних травм опорно-рухового комплексу. Детальніше

  Вітаємо наших олімпійців-переможців!

  Відбулася одинадцята відкрита міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова "КРІ-Open", у якій взяли участь 107 команд з 53 навчальних закладів з 11 країн світу.

  Від факультету комп’ютерних наук та кібернетики в олімпіаді взяли участь 2 команди – KNU knu (Шевчук Євген Миколайович, Міхно Марк Геннадійович, Качур Роман Володимирович, тренер Бондаренко Віталій Вікторович) та Polar Bears (Чорний Михайло Григорович, Кузьмін Олексій Володимирович, Щетинін Кіріл Володимирович, тренер Бондаренко Віталій Вікторович).

  У підсумку наша команда KNU knu зайняла 3-є місце разом з командами namedTeam (Тартуський університет, Естонія) та UWr Vegetables (Вроцлавський університет, Польща), отримавши Диплом ІІІ ступеня.

  Сердечно вітаємо наших переможців - Шевчука Євгена Миколайовича, Міхна Марка Геннадійовича, Качура Романа Володимировича!

  Перейменування факультету
  З 1 вересня 2016 року згідно до наказу ректора № 573-32 від 30 червня 2016 року факультет кібернетики перейменовано на факультет комп'ютерних наук та кібернетики.

  Документи
  Кафедри факультету